Personalizowana kryształowa tabliczka z trofeum Numer 1

112 zł
Ilość:
#15610
 • Rozmiary: 6,6 cm (szerokość) x 11,8 cm (długość) x 1,9 cm (grubość)
 • Bez minimalnej ilości zamówienia, od 1 sztuki
 • Materiał: szkło.
 • Personalizacja po 1 stronie.
 • Zawiera pokrowiec.
 • Idealna jako nagroda, trofeum, pamiątka itp.
Opinie Trusted Shop
Recenzje ze zdjęciami
review image
review image
review image

user social avatar
Alberto (Arre, IT)
27/03/2022
"Wiadomości"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
user social avatar
Marisa (Castelo branco, PT)
07/03/2022
"Wszystko mi się podobało, jest idealnie 🙏🏻"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
user social avatar
Aaron (Zaragoza, ES)
25/02/2022
"Ponieważ zbliża się Dzień Ojca, a ja nie wiedziałam, co podarować, poszłam do Wanapix, aby sprawdzić, czy znajdę coś innego. Wśród dostępnych opcji zobaczyłem to trofeum w kształcie 1, które wydało mi się bardzo oryginalne. Jakość jest bardzo dobra, a grawerunek fenomenalny. Dostarczany jest również w pudełku, w którym jest bardzo dobrze zabezpieczony. Wygląda lepiej, niż się spodziewałem. Wysyłka była bardzo szybka. Bardzo zadowolony z zakupu."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
Opis

Kryształowe trofeum dla numeru 1

Są w życiu chwile, które wymagają uznania, szczególnego wyróżnienia dla tej osoby, która w pewnym momencie swojego życia zdołała odcisnąć swoje piętno. Doskonale nadaje się do tego spersonalizowana szklana tabliczka w kształcie cyfry 1.

Jest to kryształowa tabliczka pamiątkowa która podkreśli osiągnięcia danej osoby. Trofea te idealnie nadają się na wiele okazji i zawsze cieszą odbiorcę.

Możesz wybrać spośród wielu gotowych szablonów, które znajdziesz na naszej stronie internetowej, lub jeśli wolisz, możesz stworzyć swoją spersonalizowaną kryształową tabliczkę od podstaw. Z logo związku sportowego, z indywidualnym napisem lub logo firmy. Każda opcja jest idealna, aby spersonalizować szklane trofeum od podstaw.

Grawerunek, który się nanosi na trofeum jest wysokiej jakości i jest dostarczane w etui w kolorze czarnym do kompletu. Bardzo elegancki prezent na każdą okazję.

Spersonalizowane trofea szklane z wybranym wzorem

Nie ma wyjątkowego wydarzenia bez spersonalizowanego, kryształowego trofeum pamiątkowego. Stanowi drobiazg pełen uroku, który pozostanie w pamięci na całe życie. W tej sekcji znajdziesz wiele gotowych szablonów, które możesz modyfikować i dostosować do swoich potrzeb, tak aby idealnie pasowały do okazji, na którą masz ochotę.

Spersonalizowane szklane trofeum w kształcie numeru jeden

Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego wzoru, możesz również stworzyć spersonalizowany kryształ od podstaw. Wystarczy, że pomyślisz o okazji i trochę o osobie lub grupie osób, które zamierzasz obdarować, a z pewnością stworzysz idealny prezent na tę wyjątkową okazję.

Świat personalizacji w zasięgu ręki każdego, kto chce stworzyć niepowtarzalną pamiątkę na całe życie.

Personalizowane tablice i trofea jako wyraz uznania lub na prezent

Istnieje wiele różnych wydarzeń, na które możemy spersonalizować szklaną tabliczkę, niektóre z najczęściej stosowanych opcji to:

 • Imprezy sportowe: w przypadku zawodów sportowych spersonalizowane kryształowe trofea wręczone zwycięzcy lub drużynie pozostaną w pamięci na całe życie. Niezależnie od tego, z jaką dyscypliną sportu wiąże się prezent - piłka nożna, tenis ziemny, piłka ręczna... Osoba obdarowana kryształową tabliczką z pewnością ją pokocha.
 • Prezenty na specjalne okazje: nasze spersonalizowane trofea są idealne na każdą okazję, ale najczęściej wykorzystuje się je jako upominek na Dzień Ojca, Dzień Matki itp. z napisami typu: Moja mama jest numerem 1 w tym przypadku trofeum jedynka jest idealne
 • Rocznice: to prezent, który często jest wykorzystywany przy takich okazjach. Na przykład z okazji rocznicy ślubu, srebrnych godów, złotych godów albo jakakolwiek inna rocznica. Szklana nagroda upamiętniająca obchody jubileuszu.
 • Hołdy: jedną z opcji, która jest również bardzo popularna, jest personalizowanie szklanych trofeów jako wyraz uznania dla kogoś. Albo za poświęcenie lub zaangażowanie w projekt, albo dla różnych stowarzyszeń czy fundacji jako specjalne wyróżnienie za ich pomoc.
 • Jako drobiazg na odejście na emeryturę: podczas uroczystości związanych z odejściem na emeryturę klasycznym rozwiązaniem jest wręczenie osobie odchodzącej na emeryturę spersonalizowanej odznaki pamiątkowej, w uznaniu za trud jej pracy w ciągu tych wszystkich lat spędzonych w firmie.
 • Jeśli chcielibyśmy poszukać innych zastosowań dla trofeów szklanych, moglibyśmy również uwzględnić te: przycisk do papieru albo jako dekoracja w biurze lub gabinecie. Trofea zawsze przynoszą prestiż, a najważniejsze i najpiękniejsze są zawsze te wykonane z kryształu.

Wystarczy, że zastanowisz się, na jaką okazję jest Ci potrzebny i jak chcesz go spersonalizować, a my zadbamy o to, aby wyglądał idealnie.

Etykiety do Kryształowa tabliczka z trofeum Numer 1