Personalizowane, ozdobne płyty winylowe

Personalizowane, ozdobne płyty winylowe

płyta winylowa
88,58 zł
Rabaty ilościowe

Model
Wykończenie
Szczegóły
  • Wymiary: 0,4 cm (grubość) x 30ø cm (średnica)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • W zestawie stopka, albo uchwyt do powieszenia na ścianie (do wyboru).
  • Materiał: plexi. Kolor: czarny.
  • Z rowkami, które imitują fakturę płyt winylowych.
  • Wymiary personalizowanej powierzchni: Ø 14 cm.
  • ID: #16464-102168
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowane, dekoracyjne płyty winylowe

Dla wielu ludzi muzyka muzyka znaczy bardzo wiele, jest czymś więcej niż ulubioną piosenką czy playlistą, jest sposobem na życie. Muzyka często wiąże się ze wspomnieniami szczególnych chwil. W wielu przypadkach muzyka ma moc przenoszenia nas w konkretne miejsce, bez ruszania się z miejsca. Ludzie, którzy kochają muzykę, jeszcze bardziej cenią sobie te szczegóły życia, które mają z nią związek. Dlatego ten prezent nie pozostawi obojętnym nikogo, kto kocha muzykę.

Często zastanawiamy się, jaki prezent możemy komuś podarować, nie zastanawiając się nad gustami tej osoby ani nad tym, co mogłoby ją naprawdę ucieszyć. Wybieramy pierwszy prezent, jaki znajdziemy, lub ten, który jest aktualnie modny, nie wiedząc dokładnie, czy spodoba się on osobie, która go otrzyma. Jeśli znasz kogoś, kto lubi szczegóły związane z muzyką, te ozdobne, personalizowane płyty winylowe będą idealnym prezentem.

Te idealne spersonalizowane płyty winylowe są wykonane z czarnej plexi i mają rozmiar zbliżony do klasycznego formatu LP. Każda ma średnicę 30 cm, a obszar do personalizacji znajduje się w centralnej części i ma średnicę około 14 cm. Na plexi wygrawerowano rowki imitujące fakturę oryginalnych płyt winylowych. Ta ozdobna płyta winylowa pozwoli Ci udekorować każdy zakątek Twojego domu, nadając mu niepowtarzalny charakter. Choć nie odtworzy żadnej piosenki, z pewnością przyjdzie Ci jakaś głowy, gdy tylko zobaczysz stworzony przez siebie projekt!

Dekoracyjne i personalizowane płyty winylowe ze zdjęciem

Można wybrać jeden z dwóch różnych modeli. Model zegara, dzięki któremu można obserwować upływające godziny ozdobione według własnego uznania. Ten model ma z tyłu haczyk, dzięki czemu można go powiesić w dowolnym miejscu. Model dekoracyjny ma takie same wymiary jak zegar, ale nie zawiera mechanizmu zegarowego. Można go dostosować do własnych potrzeb i wybrać opcję z haczykiem, aby powiesić go na ścianie, lub z nóżką, aby można go było oprzeć na dowolnym meblu w domu, czy to na stoliku nocnym, w salonie czy w przedpokoju.

Zaskoczenie kogoś, kto kocha muzykę, jeszcze nigdy nie było tak proste. Z tym prezentem na pewno trafisz w dziesiątkę.

Stwórz idealną płytę winylową dla siebie lub na prezent

W tej sekcji znajdziesz wiele gotowych szablonów, które możesz zmodyfikować, aby całkowicie odpowiadały Twoim gustom lub gustom osoby lub osób, którym chcesz je wręczyć. Wzory z sentencjami, specjalnymi zdjęciami itp., niepowtarzalna i unikatowa, spersonalizowana płyta winylowa wykonana na miarę dla Ciebie lub na prezent dla kogokolwiek.

Jeśli nie znajdziesz projektu, który pasowałby do Twoich wyobrażeń, nie martw się, dzięki naszemu edytorowi możesz szybko i łatwo stworzyć swoją ozdobną płytę winylową od podstaw . W krótkim czasie będzie można przygotować idealną personalizację płyty winylowej.

Muzyka jest wspaniałym towarzyszem i może bardzo łatwo zmienić nasz nastrój. Jesteśmy pewni, że dzięki temu nowemu elementowi dekoracyjnemu będziesz w stanie zmienić nastrój swój lub odbiorcy w wyjątkowy i szczególny sposób. Siła muzyki jest niesamowita! Są piosenki na każdy moment naszego życia. Będziesz mógł spersonalizować winyl dekoracyjny dla każdej osoby, która przyjdzie Ci do głowy.

Spersonalizowana płyta winylowa do powieszenia na ścianie

Czy wiesz już, jak spersonalizować ten oryginalny prezent? Nie przegap tego pięknego prezentu dla miłośników muzyki - nie pozostawi on nikogo obojętnym. Stwórz unikalny projekt dla siebie lub na prezent, a my zadbamy o to, aby był idealny.