Personalizowane naprasowanki termoprzylepne na ubrania

28,08 zł
Ilość:
Łata
Wybierz jedną z opcji: Owalny
 • Rozmiary: 9 cm (szerokość) x 13 cm (długość)
 • Bez minimalnej ilości zamówienia, od 1 sztuki
 • Materiał: diagonal (35% bawełna, 65% poliester). Grubość: 190/195 gr/m².
 • Termoprzylepne: po około 30-45 sekundach prasowania.
 • Przed prasowaniem umieść bawełnianą ściereczkę pomiędzy żelazkiem a aplikacją.
 • Odpowiednie do pralek i suszarek domowych.
 • ID: #16880
Opinie Trusted Shop
Recenzje ze zdjęciami
5dbc01a6312fc874b8ec22ac945aceedfade5b50
71537585154a8a3baeadb2a24300d29be84a2cd8

4,75
4 Opinie
5
75 %
4
25 %
3
0 %
2
0 %
1
0 %
Customers Reviews
D
David (Granollers, ES)
kupił: Aplikacja do naprasowania 10x7
19/03/2023
"100% godny polecenia"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
S
Sérgio (Ribeira de pena, PT)
kupił: Aplikacja do naprasowania prostokątna 7x5
17/03/2023
"."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
J
Jessica (Arnhem, NL)
kupił: Aplikacja do naprasowania owalna 13x9
24/02/2023
"Dobra jakość, jestem zadowolona!"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
J
Joaquín (Zaragoza, ES)
kupił: Aplikacja do naprasowania prostokątna 7x5
03/02/2023
"Chciałam, aby patki uszyły dla mojego malucha kostium astronauty, z jego imieniem i okazały się świetne, spełniają oczekiwania."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
Opis

Personalizowane naprasowanki na ubrania

Naprasowanki termoprzylepne to dodatek pasmanteryjny , który ma wiele funkcji i zastosowań. Naszywki te w pełni przylegają do odzieży przy użyciu zwykłego domowego żelazka. Wystarczy mocno przyłożyć żelazko na całej powierzchni łatki, na wybranej tkaninie, a aplikacja w pełni się utrwali. Przed prasowaniem należy umieścić bawełnianą ściereczkę między naprasowanką a żelazkiem, aby uniknąć przypalenia aplikacji i zabezpieczyć ją podczas prasowania.

Oferujemy prasowanki o różnych kształtach i wymiarach, jednak wszystkie mają tę samą cechę: są to naprasowanki personalizowane. Podczas składania zamówienia możesz dodać dowolne zdjęcie, obrazek, imię, tekst, logo, herb, słowo, itp. Mamy kilka wstępnie zaprojektowanych szablonów, więc możesz wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba i edytować go wraz ze zmianami, których potrzebujesz. Lub, jeśli chcesz mieć w 100% spersonalizowany projekt od podstaw, możesz stworzyć swoje naszywki według własnego pomysłu bez użycia szablonów.

Aplikacje po naprasowaniu są doskonale odporne na pranie w pralce i suszenie w suszarce w domu (oczywiście o ile sama odzież jest bezpieczna dla pralki i suszarki).

Jak prasować naszywki termoprzylepne

 1. Umieść aplikację w pożądanym miejscu.
 2. Włóż bawełnianą ściereczkę między żelazkiem a naprasowanką. Postępuj ostrożnie z delikatnymi tkaninami.
 3. Przesuwaj żelazko po naprasowance przez 30 do 45 sekund.
 4. Po naprawieniu łaty, prasuj na odwrotnej stronie przez 30 do 45 sekund.
 5. Nie wkładaj ubrania, dopóki nie ostygnie.
 6. Jeśli nie przylega dobrze, zwiększ temperaturę żelazka.
 7. Nie zalecamy prania chemicznego na sucho.
 8. Aby usunąć naprasowankę, ponownie wyprasuj w temperaturze „bawełna”.
 9. Nie zaleca się prasowania parą.
Personalizowane naprasowanki na ubrania

Jakie są zastosowania personalizowanych naprasowanek termoprzylepnych?

Personalizowane naszywki na ubrania mogą być stosowane w różnych kontekstach i kompozycjach:

Prasowanki na odzież dziecięcą

Możliwe, że jest to pierwsze zastosowanie, które przychodzi nam na myśl, czy to myśląc o naszym dzieciństwie, o tych połatanych spodniach, które nasze mamy wkładały nam po zrobieniu się dziury w okolicy kolana, podczas zabawy w parku lub w szkole. Teraz, z własnymi dziećmi, te sytuacje się powtarzają, a dzięki tym łatom termoprzylepnym można zakryć miejsca z dziurami.

Najlepsze jest to, że są one w 100% personalizowane, dzięki czemu można stworzyć naszywki w pełni pasujące do naprawianej odzieży. Mogą mieć ten sam wzór kolorystyczny, lub taki, który dobrze się dopasuje. Możesz też pozwolić maluchowi wybrać dowolny wzór na swoją naprasowankę: ulubioną postać z kreskówki, ulubione zwierzę itp. W zaledwie kilka sekund, mając w domu żelazko, można przymocować łatkę do spodni i solidnie zakryć dziurę.

Logo drużyny sportowej

Jednym z formatów naszywek, które udostępniamy jest kształt herbu. Jest to idealne rozwiązanie dla drużyn sportowych każdego rodzaju: piłkarskich, koszykarskich, siatkarskich, hokejowych, piłki ręcznej, itp. Możesz wydrukować herb swojego klubu na tych personalizowanych prasowankach i umieścić je na koszulkach wszystkich zawodników.

Barwy loga zostaną w pełni zachowane i dobrze widoczne. Koszulki drużynowe będą wyglądały bardzo profesjonalnie i elegancko.

Personalizowane naprasowanki termoprzylpne

Profesjonalna odzież robocza i uniformy

Dla firm, urzędów, ochroniarzy i innych pracowników. Naszywki mogą być stworzone z logo lub nazwą firmy i przymocowane na ciepło do koszulki, kurtki, koszuli lub kamizelki roboczej. Dzięki temu ubrania robocze wszystkich pracowników firmy zyskają bardziej profesjonalny wizerunek.

Loga mogą być używane do identyfikacji firm, korporacji, szkół, uniwersytetów, stowarzyszeń, klubów... a możliwość tworzenia naprasowanek z tymi logami jest bardzo przydatna, aby wzmocnić poczucie przynależności do grupy.

Moda i styl

Prasowanki cieszą się również dużym zainteresowaniem po prostu jako estetyczny dodatek do zdobienia odzieży, plecaków, toreb sportowych itp. Na przykład z prostokątnego szablonu można stworzyć naszywkę z flagą dowolnego kraju, ruchu, kolektywu..., a następnie naprasowankę można przymocować do wybranego ubrania lub dodatku tekstylnego.

Możesz również tworzyć naszywki z logotypami zespołów rockowych, filmów, gier, komiksów, marek samochodowych... krótko mówiąc, z dowolnym wzorem lub obrazkiem, który chcesz. Naprasowankę można następnie umieścić np. na rękawie kurtki lub ozdobić nią kamizelkę z naszywkami.

Możesz stworzyć dowolną niestandardową naszywkę na kurtkę, bluzę, spodnie, plecak lub dowolne ubranie, czy dodatek tekstylny.

Na jakich ubraniach mogę używać naprasowanek?

Naprasowanki mogą być stosowane na każdej odzieży lub wyrobie tekstylnym, który posiada gładkie miejsca, w których można przymocować naprasowanki. Takie jak, koszulki, bluzy, spodnie, kurtki, marynarki, koszule, plecaki, torby sportowe, czapki itp.

Termoprzylepne naprasowanki ze zdjeciem do naprasowania na ubraniach

Podczas prasowania łatki należy umieścić ściereczkę ochronną pomiędzy ubraniem z naprasowanką a żelazkiem. Dzięki temu nie trzeba prasować bezpośrednio ubrania z naprasowanką, ale użyć kawałka tkaniny odpornego na bezpośrednie ciepło żelazka.

Naprasowanki na zamówienia firmowe i indywidualne

Nasze specjalistyczne maszyny do produkcji i drukowania naprasowanek pozwalają nam zaopatrywać zarówno firmy, jak i osoby prywatne. W przypadku klientów indywidualnych istnieje możliwość zakupu naprasowanek już od 1 sztuki: nie ma wymogu minimalnego zamówienia. Z kolei dla klientów profesjonalnych i firm przewidziane są rabaty ilościowe. Zatem im więcej identycznych sztuk tej samej naprasowanki, tym tańsza będzie każda z nich.

Ponadto, jako że posiadamy maszyny stworzone wyłącznie do produkcji tego typu naszywek termoprzylepnych, zapewniamy najlepszą możliwą jakość, ostrość kolorów, odporność i świetny efekt.

Etykiety do Naprasowanki termoprzylepne na ubrania