Podświetlany szklany brelok serce 3D z grawerem

brelok
44,18 zł
Doręczenie między 21-24 czerwca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 21 godz. 52 min

Wybierz opcję
Szczegóły
  • Wymiary: 3,5 cm (szerokość) x 3,5 cm (długość) x 1 cm (grubość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Materiał: szkło
  • Metoda personalizacji: grawerowanie. Personalizacja po jednej stronie.
  • Z niebieskim światełkiem.
  • Włączanie i wyłączanie poprzez przekręcenie nasadki.
  • ID: #16946
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowany szklany brelok do kluczy 3D z kolorowymi światełkami

Jeśli należysz do osób, które lubią dbać o każdy szczegół, to jesteś we właściwym miejscu, ponieważ nasze podświetlane szklane breloki są produktem, który nigdy nie pozostanie niezauważony. Jeśli lubisz się wyróżniać nawet z najmniejszymi dodatkami, to jest to idealne akcesorium dla Ciebie. Te piękne grawerowane szklane breloki o różnych kształtach są idealne dla każdego. Niewielkie rozmiary pozwalają na wygodne zabranie ich gdziekolwiek.

Brelok można spersonalizować poprzez grawerowanie jednostronne. Dzięki temu, że szkło jest przezroczyste, projekt wyróżnia się. Można na nich wygrawerować sentencje, imiona, a nawet zdjęcia, tworząc niepowtarzalne i wyjątkowe przedmiot spersonalizowany wyłącznie dla Ciebie.

Personalizacja jest wykonywana na tylnej stronie szkła z efektem lustrzanym, dzięki czemu wzór jest widoczny w trójwymiarzew bardziej imponujący sposób. Gdy spojrzysz na bok bez personalizacji, zobaczysz efekt 3D, który robi super wrażenie.

Brelok ma kółko do nakładania kluczy, ale to, co czyni go produktem ekskluzywnym i wyjątkowym, to fakt, że jest wyposażony w lampkę która sprawia, że wybrany wzór można podświetlić. Włączanie i wyłączanie odbywa się poprzez obracanie małej metalowej nasadki przyłączonej do szkła. Po włączeniu świeci się piękna niebieska dioda LED

Grawerowany szklany brelok do kluczy ze swiatelkiem

Spersonalizuj idealny brelok do kluczy dla siebie lub na prezent

W tej kategorii znajdziesz wiele wzorów zaprojektowanych dla Ciebie i chcemy, aby dostosowanie ich do Twoich potrzeb było jak najłatwiejsze i najwygodniejsze. Możesz wybierać spośród wielu gotowych szablonów i szybko modyfikować je za pomocą naszego edytora.

Dodawaj imiona, wpisuj teksty, zmieniaj czcionki, przesyłaj zdjęcia, a wszystko to w bardzo prosty sposób, aby za pomocą kilku kliknięć stworzyć idealny projekt dla siebie lub na prezent.

Możesz nie tylko wybierać spośród wszystkich wzorów, które oferujemy, ale także, jeśli chcesz czegoś bardziej ekskluzywnego, czego nikt inny mieć nie będzie, możesz stworzyć swój szklany brelok ze światełkiem od zera. Stwórz projekt i załaduj go do naszego edytora, a my zadbamy o jego perfekcyjny wygląd. Jesteśmy pewni, że od tej pory będzie to Twój ulubiony brelok, o wyjątkowym i niepowtarzalnym wzorze.

Podaruj kryształowy brelok z lampką jako prezent z okazji ślubu, chrztu lub komunii.

Każdy z nas lubi otrzymać jakiś upominek, gdy idzie na imprezę, a ten z pewnością nie pozostanie niezauważony przez gości. Jest to sposób podziękowania naszym gościom za to, że byli przy nas w tak szczególnym dniu. Dzięki naszym personalizowanym brelokom 3D z lampką zaskoczysz ich i sprawisz, że będą wspominać ten dzień z wielką sympatią.

Możesz spersonalizować breloki dla każdego gościa wpisując jego imię lub dodając wzór pasujący do wydarzenia, i zostawić je w widocznym miejscu, aby każdy gość mógł wziąć swój po przybyciu. Możesz również umieścić je bezpośrednio przy talerzach każdego z gości, aby wiedzieli, które miejsce jest dla nich i w ten sposób na początku otrzymają drobiazg zaprojektowany dla każdego z nich. Z pewnością spodoba im się taki drobiazg.

Wystarczy tylko puścić wodze fantazji i spersonalizować go, aby stał się idealnym prezentem na tę okazję.

Trojwymiarowy grawerowany brelok z dioda LED