Grawerowane wisiorki

9 dostępnych produktów

Grawerowane wisiorki ze stali nierdzewnej

Niektóre prezenty są bardziej oryginalne niż inne, ale niewiele jest takich, które tak bardzo symbolizują miłość jak spersonalizowane wisiorki. Wisiorek, naszyjnik lub medalik z wygrawerowanym zdjęciem to wyjątkowy dowód sympatii dla ważnych osób: matek, babć, przyjaciółek czy żon.

Na tej stronie możesz spersonalizować wisiorek za pomocą imienia, inicjałów, a nawet zdjęcia. W każdym przypadku wybrany przez Ciebie wzór zostanie wygrawerowany bezpośrednio na zawieszce lub medaliku.

Do wyboru jest kilka różnych kształtów: klasyczne okrągłe wisiorki (zwane również "grawerowanymi medalikami"), prostokątne, podłużne, w kształcie dziewczynki lub chłopca, a nawet romantyczne grawerowane wisiorki w kształcie serca, idealne na prezent z okazji rocznicy, walentynek lub po prostu jako niespodzianka dla partnerki.

Najpopularniejszą opcją jest personalizowanie wisiorków za pomocą imienia lub wyjątkowej daty, ale można również zdecydować się na zdjęcie, które dzięki precyzji grawerowania laserowego zostanie idealnie wygrawerowane na powierzchni.

Grawerowane wisiorki to nie tylko doskonały prezent dla zakochanych i par. Są one również idealne dla matek, ponieważ można wybrać naszyjnik z imieniem ich dzieci lub datą urodzenia. Syn lub córka to najważniejsza rzecz w życiu każdej mamy lub taty, dlatego wisiorek ze zdjęciem lub imionami maluchów to strzał w dziesiątkę. Prezent, który zachwyci i pozostanie na całe życie.

Oryginalne wisiorki

Oprócz klasycznych wisiorków o najbardziej standardowych kształtach, dostępne są również inne, bardziej oryginalne naszyjniki i wisiorki. Posiadamy wisiorki zapachowe. Są to wisiorki w kształcie małego pudełeczka, które można otworzyć. Wewnątrz znajduje się mała gąbeczka, na którą można nanieść kilka kropel perfum - wyjątkowy zapach. Nie dość, że można go spersonalizować grawerunkiem to i również ulubionym zapachem.

Wyróżnia się także zawieszka "Drzewo życia", symbol o szczególnym znaczeniu. Pień symbolizuje wzrost osoby w otoczeniu najbliższych. Gałęzie symbolizują różne ścieżki, którymi podążamy w życiu, w zależności od decyzji, które podejmujemy w danym momencie. Wisiorek zawiera również kolorowe zdobienia.

Na koniec: wisiorki zawierające medaliki w kształcie dziewczynki lub chłopca, które są idealne dla tych, którzy szukają wisiorków z imieniem dziecka wygrawerowanym na powierzchni.

Jak nazywa się wisiorek z fotografią w środku?

Wisiorki ze zdjęciami są również znane jako "medaliony" lub "sekretniki". W swoim pierwotnym znaczeniu medalion był wisiorkiem w kształcie małego pudełeczka, w którym przechowywano mały pukiel włosów córki, syna lub innej wyjątkowej osoby i noszono go zawsze przy sobie. Obecnie ten rodzaj prezentu jest mniej popularny, ale nadal istnieje koncepcja spersonalizowanych sekretników, czyli inna nazwa spersonalizowanych wisiorków z wygrawerowanym zdjęciem na naszyjniku lub medaliku.