Śliniak z nadrukiem

3 dostępnych produktów

Dlaczego warto wybrać nasze spersonalizowane śliniaki?

  • Dostępne są różne modele: od klasycznych prostokątnych śliniaków po trójkątne śliniaki bandany.
  • Rozmiary dla dzieci i dorosłych: istnieją rozmiary dla niemowląt i dzieci, a nawet duże rozmiary dla dorosłych.
  • Najwyższa jakość:druk pełnokolorowy o doskonałej ostrości.
  • Można prać w pralce: wszystkie modele można bezpiecznie prać w pralce.
  • Edytor online: skorzystaj z naszego internetowego konfiguratora bez konieczności pobierania oprogramowania, całkowicie intuicyjnego i łatwego w obsłudze.

Jak zrobić śliniaki dla niemowląt?

Pojawienie się dziecka w rodzinie musi być starannie zorganizowane. W tym celu należy przygotować wszystkie ubrania i akcesoria, które mogą być potrzebne. Jeśli chcesz podarować prezent noworodkowi, lub przyszłej mamie, proponujemy nasze personalizowane śliniaki.

W tej części zgrupowaliśmy różne personalizowane śliniaki dla dzieci. Wszystkie są bardzo przyjemne i miękkie w dotyku, nawet dla najbardziej delikatnej skóry. Oczywiście są one wykonane z różnych materiałów i w różnych rozmiarach, więc możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojego malucha. Możesz zaprojektować je od podstaw lub skorzystać z naszych gotowych szablonów, a nawet wybrać kolor wykończenia lub obramowania, aby dopasować je do wzoru.

Jesteśmy pewni, że jest to dobry prezent, ponieważ będą z niego korzystać przez wiele miesięcy. Fakt, że jest on spersonalizowany, gwarantuje, że nie będzie takiego samego, jak ten wybrany przez Ciebie. Jeśli nie wiesz, jak zrobić spersonalizowane śliniaki, nie martw się, ponieważ nasz edytor jest bardzo łatwy w obsłudze i w ciągu kilku minut będziesz mógł złożyć zamówienie.

Personalizowany różowy śliniak z imieniem

Który wybrać?

Zdajemy sobie sprawę, że wybór jednego z nich może być trudny. Należy jednak zwrócić uwagę na dwa aspekty: materiał i zapięcie. Ważne jest, abyś wybrał ten, który uważasz za najbardziej wygodny i praktyczny dla swojego dziecka. Wyjaśniamy szczegółowo różnice między poszczególnymi modelami:

  • Śliniak frotte: to klasyk, ale z tą szczególną cechą, że można ją zaprojektować całkowicie według własnego gustu. Jest dostępny w dwóch różnych rozmiarach i maksymalnie pięciu różnych kolorach obramowania i lamówki.
  • Śliniak bandana: polecamy ten model szczególnie dla najmłodszych. Niemowlęta często się ślinią, więc ten jest szczególnie wygodny i bardzo miękki w dotyku.
  • Śliniak dla dorosłych: jest największy w naszym katalogu i jest odpowiedni zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Dorośli? Tak, można je również wykorzystać na zabawne okazje, takie jak wieczory kawalerskie, wesela czy kolacje z przyjaciółmi. Są one wykonane z poliestru i dostępne w różnych kolorach do wyboru.

Oczywiście możesz zaprojektować je wszystkie za pomocą swoich ulubionych zdjęć, kolażu obrazów, postaci z kreskówek... Jak sobie życzysz. Nasze śliniaki ze zdjęciem zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można je było w jak największym stopniu dostosować do własnych potrzeb.

Personalizowany śliniak dla dziecka z imieniem

Śliniaki z imieniem i zdjęciem

Jeśli chodzi o tworzenie i projektowanie śliniaka, masz pełną swobodę. Klasycznym rozwiązaniem może być umieszczenie zdjęcia zwierzątka lub uroczej ilustracji i dodanie imienia dziecka. Inną, bardziej oryginalną opcją jest dołączenie zdjęcia - albo całej rodziny, albo tylko dziecka: twarzy albo całego malucha (również dodając imię). Niektórzy wolą nadać mu zabawny charakter, tworząc zabawny śliniaczek, zawierający zdanie takie jak: "Nadal mieszkam z rodzicami" lub "Przychodzę bez instrukcji".

Możesz również zainspirować się trendami obowiązującymi w danym roku. Na przykład w ostatnich latach bardzo popularne stały się wzory i ilustracje przedstawiające jednorożce, flamingi lub awokado. Na naszej stronie internetowej oferujemy Ci darmowe, wstępnie zaprojektowane szablony z tymi wszystkimi wzorami, więc możesz wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba, a Ty musisz tylko zmienić imię dziecka, dodać datę urodzenia, imię mamy i taty lub dowolny inny element, który chcesz dodać.

Krótko mówiąc, możesz wykorzystać moc personalizacji, aby stworzyć niepowtarzalny i ekskluzywny śliniak, zaprojektowany specjalnie dla tego dziecka lub dla tych rodziców, którym chcesz sprawić wyjątkową niespodziankę.

Udekoruj śliniak na baby shower

Baby showers to imprezy, które stają się coraz modniejsze wśród kobiet w ciąży. Jest to nieformalne spotkanie przyjaciół i rodziny, podczas którego ujawnia się płeć dziecka. Czasami jest to niespodzianka nawet dla samej matki, w zależności od gustu. W innych przypadkach wiadomo o tym z wyprzedzeniem i jest to impreza, na której można się dobrze bawić i wręczyć przyszłym rodzicom drobne upominki.

Jeśli rodzice nie znają jeszcze płci dziecka, można to ogłosić za pomocą jednego z naszych śliniaków. To bardzo szczególny moment, kiedy nerwy są napięte do granic możliwości. Możesz go spersonalizować, ogłaszając radosną nowinę, a kiedy go otworzą, będą zachwyceni. Będą mogli z niego korzystać także po urodzeniu dziecka.

Personalizowany śliniak bandana z imieniem