Pudełka personalizowane

5 dostępnych produktów

Personalizowane pudełka na prezenty

Kiedy myślisz o tym, co podarować przyjacielowi, członkowi rodziny lub partnerowi, są produkty, które nie przychodzą do głowy od razu, ale kiedy już odkryjesz ten pomysł zrozumiesz, że jest wyjątkowy. Tak jest w przypadku spersonalizowanych pudełek ze zdjęciami lub imionami.

Pudełka na prezenty mają wiele zalet. Najważniejsze jest na pewno to, że jest to prezent kameleon, wielofunkcyjny, z setkami możliwych zastosowań. Można zdecydować się na podarowanie pustego pudełka, aby osoba otrzymująca prezent mogła trzymać w nim co tylko zechce. Albo można nadać mu inny wymiar, z detalami takimi jak czekoladki, słodycze, biżuteria, gry karciane, obrazy... krótko mówiąc, może mieć tysiąc zastosowań, niezależnie od tego, czy jest skierowany do dzieci, czy do dorosłych.

Najciekawsze jest to, że wieczko pudełka możesz spersonalizować według własnego uznania. Mogą to być pudełka personalizowane zdjęciem, w stylu kolażu albo z dużym zdjęciem na środku. Możesz wgrać jakiekolwiek zdjęcie z komputera albo użyć, któregoś z naszych gotowych szablonów. Mogą to być również personalizowane pudełka z imieniem lub tekstem, aby obdarowana osoba wiedziała od kogo pochodzi prezent i odczytała wiadomość, która jest do niej skierowana.

Jeśli chcesz tylko tekst, możesz wybrać czcionkę, jej rozmiar, kolor itp. Niezależnie od personalizacji, zajmujemy się tworzeniem spersonalizowanego pudełka z Twoim projektem, zdjęciami lub tekstem, używając bezpośredniego nadruku o wysokiej rozdzielczości. Oczywiście do wyboru są również różne materiały, z których wykonane są pudełka, a także różne kształty, rozmiary i pojemności. W zależności od przeznaczenia i sposobu wykorzystania, czasem potrzebujemy małych pudełek, czasem średnich, ale możesz również kupić te duże.

Możesz stworzyć spersonalizowane pudełka dla dzieci lub dla dorosłych

A więc decydujesz: możesz stworzyć oryginalne, spersonalizowane pudełko - albo samo pudełko będzie prezentem, a obdarowany będzie mógł je wykorzystać według własnego uznania; albo samemu wypełnić je oryginalnymi drobiazgami lub praktycznymi przedmiotami, zależnie od sytuacji. Wystarczy wybrać materiał, wymiary, kształt..., aby łatwo stworzyć swój projekt online i otrzymać spersonalizowane pudełko w ciągu zaledwie kilku dni.

Pudełka to konieczność w każdym domu, jeśli chodzi o porządkowanie i przechowywanie drobnych przedmiotów. Możesz mieć kilka pudełek tej samej wielkości, ułożonych razem, do przechowywania małych produktów różnego rodzaju: wyroby rzemieślnicze, biżuteria, gry karciane, monety, znaczki, narzędzia, klucze, zdjęcia, lub jako personalizowane pudełko na urodziny... w skrócie, każdy rodzaj przedmiotów małych i dużych doskonale nadaje się do przechowywania w naszym pudełku. Są ludzie, którzy są prawdziwymi kolekcjonerami pudełek. Pedanci uwielbiający porządek...dla nich nasze pudełka ze zdjęciami to wspaniały pomysł na prezent.