Personalizowany papier do pakowania

Personalizowany papier do pakowania

papier do pakowania
35,30 zł
Rabaty ilościowe

Szczegóły
  • Wymiary: 72 cm (długość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Wysokość jest stała: 70 cm.
  • Dowolna szerokość, zależy od klienta, długość zawsze w odcinkach 1 metrowych.
  • Waga papieru: 80 gramów.
  • ID: #13984

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowane opakowania

Wręczając prezent, warto zadbać o drobne szczegóły. Nasze spersonalizowane opakowania do prezentów są idealne, aby nadać upominkowi ekskluzywny charakter, a nie dostarczać go z typowym papierem, który można znaleźć w każdym sklepie.

Personalizowany papier do pakowania ze zdjęciami to idealne rozwiązanie, aby zaskoczyć kogokolwiek chcesz. Możesz stworzyć oryginalny papier do pakowania wybierając jeden z naszych gotowych szablonów, lub stworzyć własny projekt od podstaw, wybierając najlepsze zdjęcia, teksty itp. Wystarczy użyć wyobraźni, a my ją urzeczywistnimy dzięki pełnokolorowemu nadrukowi.

Zamów taką ilość, jakiej potrzebujesz, aby nadać swoim prezentom inny charakter i sprawić, że obdarowana osoba otworzy buzię ze zdziwienia, ponieważ będzie to dla niej podwójna niespodzianka.

Powtarzaj wzór

W trakcie personalizacji można kliknąć na opcję Efekty i uzyskać dostęp do opcji Powtarzania Wzoru i w ten sposób spersonalizować papier na całej jego powierzchni, powtarzającym się logo lub wzorem.

Jak zamawiać?

Stała wysokość papieru do pakowania prezentów wynosi 70 cm. Następnie dostępne są różne długości, zawsze wielokrotność jednego metra.

Minimalne zamówienie to kawałek o długości 70 cm. X 1 m. Od tego rozmiaru można ułożyć własny kawałek o długości 70 cm. X liczba metrów, których potrzebujesz.

Rozmiary papieru na pakowania