Personalizowana haftowana czapka Mikołaja

Personalizowana haftowana czapka Mikołaja

czapka mikołaja
44,18 zł
Rabaty ilościowe

Szczegóły
  • Wymiary: 28 cm (szerokość) x 41 cm (długość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Czerwona tkanina z mikrofibry imitująca aksamit, typu plusz.
  • Średnica ok. 18,5 cm.
  • Długość haftu maks. 20 cm (ok.).
  • ID: #2990

Recenzje

Opis

Czapka Mikołaja z wyhaftowanym imieniem

Ponieważ Święta Bożego Narodzenia tuż tuż, ten produkt nie pozostawi nikogo obojętnym. Nie zapomnij przygotować wszystkich szczegółów związanych ze świętami i spraw by były idealne. Oczywiście możesz też stworzyć personalizowane czapki Mikołaja dla wszystkich członków swojej rodziny.

Nasze personalizowane czapki Mikołaja są haftowanemaksymalnie 12. znakami. Mają średnicę około 18,5 cm i są w kolorze czerwonym. Uszyte z czerwonej, aksamitnej, miękkiej i delikatnej mikrofibry w dotyku przypominającej plusz. Haft również jest w kolorze czerwonym tworząc idealny duet, który zachwyci każdego.

Haft jest wysokiej jakości i jeśli szukasz świątecznej czapki Mikołaja na wiele lat to dobrze trafiłeś.

W te święta spersonalizować czapkę dla każdego i stworzyć zabawną atmosferę na kolacji Wigilijnej albo przy bożonarodzeniowym stole. I mały i duży będzie chciał mieć czapkę tylko dla siebie.

Zabawną opcją jest również stworzenie spersonalizowanej czapki z imieniem każdego pracownika firmy tak aby w dniu firmowej kolacji zrobili sobie wspólne zdjęcie w świątecznym nastroju.

Spersonalizuj swoją czapkę świąteczną

W te Święta Bożego Narodzenia obiady i kolacje z rodziną, przyjaciółmi lub kolegami z pracy będą o wiele przyjemniejsze dzięki spersonalizowanym czapkom świątecznym. Można na nich umieścić dowolne imię lub tekst, pod warunkiem, że nie przekracza on 12 znaków.

Jest bardzo wygodna, ciepła i miękka, więc będziesz się w niej czuła tak komfortowoże nawet nie zauważysz, że masz ją na sobie. Organizujesz przyjęcie z przyjaciółmi i chcesz być gwiazdą przedstawienia? W tej pięknej czapce świątecznej każdy Cię zauważy.

To również super upominek na Mikołajki, bez względu na to, kto zostanie wylosowany ten prezent to strzał w dziesiątkę.

Tradycje świąteczne, których nie może zabraknąć

W każdym domu istnieją tradycje, które są bardziej lub mniej zakorzenione. Jednym z nich są dekoracje świąteczne w domu - rodzinne ubieranie choinki przy wtórze kolęd, ustawianie szopki, pieczenie klasycznych pierniczków. Każda tradycja bożonarodzeniowa to czas, w którym należy żyć w pokoju i harmonii, ciesząc się każdą sekundą.

Jest jednak pewna tradycja, która staje się coraz bardziej popularna: podczas kolacji wigilijnej lub obiadu bożonarodzeniowego każdy uczestnik zakłada czapkę świąteczną. Teraz w Wanapix będziesz mógł stworzyć świąteczną czapkę w wersji 2.0 ponieważ będziesz mógł ją spersonalizować swoim imieniem lub słowem, które Cię identyfikuje. Idealnie, prawda?

Wczuj się w klimat świąt Bożego Narodzenia i stwórz swoją spersonalizowaną czapkę na naszej stronie internetowej. Zadbamy o to, aby była idealna.